**BİZ BİRİZ EMLAK Hizmetleri, 25 yıllık tecrübesi ve giderek büyüyen yapısı ile ANKARA’ DA önde gelen faal olan bir emlak bürosudur.

**Kurucusu tarafından belirlenen standartlarda belirleyici olmak ve çağın gereklerini yerine getirmek vizyonu ile 25 yıllık tecrübesinin tüm çalışanları tarafından benimsenmesini sağlayarak nitelikli ve kaliteli hizmet veren bir yapıdır.

** BİZ BİRİZ EMLAK TİCARİ VE SANAYİ ALANINDA Faaliyet gösteren Değişik sektörlere deneyimli kadrosu ile sektörün ihtiyaç duyduğu Gayrimenkulleri ve yaratıcı çözümleri sunmaktadır.

** BİZ BİRİZEMLAK sadece gayrimenkul çözümlerinde değil, ticari ve sanayi sektörünün tüm alanlarını kapsayan projelendirme, bilişim, finans, satış ve pazarlama gibi hizmetlerde de danışmanlık yapmaktadır.

** BİZ BİRİZ EMLAK ANKARA içerisinde AKYURT, HASANOĞLAN, KAHRAMANKAZAN, SİNCAN, OSTİM, İVEDİK ve GÖLBAŞI SANAYİ VE TİCARET BÖLGELERİNDE müşteri odaklı bir hizmet sunar. Bu hizmetini 2013 yılında başlattığı dijital ticaret uygulaması ile 6000 adet mail adresi ile emlak sektörünün çıtasını çağdaş kalite seviyesine yükseltme çabasını sürdürmektedir.

** BİZ BİRİZ EMLAK Faaliyet konusu olan TİCARİ VE SANAYİ Emlak Hizmetleri ile finans piyasaların da bağlantısını güçlendirmiştir. çeşitli kredi seçenekleri vasıtası ile yüklenici firmalara kaynak temininden, emlak sektörü açısından cazip pazarlarda satış pazarlama operasyonları yönetmeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?